1392/11/12 11:09:49 چاپ کد مطلب : 11317

سامانه هوشمند

سامانه هوشمند تلفنی (24 ساعته)، خدمتی دیگر از شهراملاک

سامانه هوشمند تلفنی خدمتی دیگر از شهراملاک می باشد که به تمامی متقاضیان در سراسر کشور این امکان را می دهد تا در 24 ساعت شبانه روز از طریق تماس با این سامانه به جستجوی ملک پرداخته و یا ملک خود را به سادگی جهت فروش و یا اجاره در بانک اطلاعات شهراملاک ثبت نمایند.این سامانه از دو قسمت زیر تشکیل شده که توضیح مختصری داده میشود:

 

ثبت ملک :

به گونه ای که پس از برقراری تماس با تلفن هوشمند شهراملاک و انتخاب گزینه ثبت و تعیین نوع ملک و وارد نمودن شماره تلفن همراه تعیین نمایید ملک شما برای فروش یا اجاره می باشد، به همین راحتی اطلاعات شما ثبت شده و جهت تکمیل اطلاعات ملک در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهد شد.

جستجوی ملک :

در این قسمت با وارد نمودن قسمتی از مشخصات ملک مورد نظرتان ، جستجو در بانک اطلاعاتی شهراملاک انجام شده و نتایج برای شما بیان خواهد شد.

قابل ذکر است که تماس با این سامانه تنها از طریق خط تلفن ثابت امکان پذیر می باشد. 

ضمنا شما می توانید انتقادات و پیشنهادات ارزنده خود را با ما در میان گذاشته تا ما را در بهبود خدماتمان یاری نمایید.
 نظرات کاربران 
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر خود را درباره اين مطلب بيان کنيد*
لطفا عبارت بالا را وارد نمایید(سیستم نسبت به کوچک یا بزرگ بودن حساس نمی باشد)

با سلام دردود بر دوستان وبا تشکر از سایت بسیار خوبی که دارید. یک پیشنهاد داشتم چون من خودم مشاور هستم وبرنامه انرویید شما را به زیبایی در بازار دانلود کردم احساس کردم مدیر اینده بینی برنامه ریز این سیستم میباشد در تهران نمایندگی احساس میشود هم برای جذب مشاور و هم ملک و در نهایت انعقاد قرار داد. ایده های خوبی دارم که میتونم با شما وسیستمتون در تهران افتخار نمایندگیتون را داشته باشم 09123803348
پاسخ شهر املاک: با سلام همکاری با شما باعث افتخار مجموعه شهر املاک می باشد شماره شما به مدیریت اعلام گردید و در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد .

 آخرین مطالب