× هشدار!
راهنمای سایت

 

به سایت شهراملاک خوش آمدید

 

 

در اینجا برای آشنایی بیشتر شما به توضیح مختصری ازدو مورد از خدمات شهراملاک ( وب سایت جامع و تلفن هوشمند) می پردازیم

وب سایت تخصصی شهر املاک:

وب سایت شهراملاک ، به عنوان بزرگترین پایگاه اینترنتی املاک استان قم با هدف ایجاد سهولت در امر خرید و فروش و رهن و اجاره املاک در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

 برخی ازامکانات سایت :

ثبت رایگان ملک :

با کلیک روی گزینه  ثبت ملک می توانید با وارد نمودن خصوصیات ملک خود، آنرا براحتی در وب سایت شهراملاک ثبت نمایید همچنین شما می توانید تصاویری از ملک خود را نیز هنگام ثبت ملک خود جهت نمایش در وب سایت در معرض دید خریداران و یا متقاضیان رهن و اجاره قرار دهید.

ملک شما پس از تایید کارشناسان شهر املاک ، در وب سایت قابل مشاهده خواهد بود.

ثبت درخواست ملک:

در این قسمت شما می توانید درخواست و تقاضای ملکی خود را ثبت نمایید که با ثبت درخواست شما و نمایش آن روی سایت شهراملاک هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی خواهد شد

جستجوی ملک :

فقط کافیست در بخش جستجوی ملک ، تنها با وارد نمودن برخی از خصوصیات ملک مورد نظر که برای شما اهمیت بیشتری دارد ، ملک دلخواه خود را بیابید.

 عضویت در سایت شهر املاک :

با عضویت در سایت شهر املاک شما می توانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

1.لیست مقایسه : در لیست مقایسه  این امکان وجود دارد که می توانید املاکی را که دارای شرایط ایده آل برای شما هستند را ذخیره کرده و آنها را با هم مقایسه نمایید.

2.املاک مشاهده شده  :  شما می توانید در این قسمت تمام ملکهایی را که در سایت مشاهده نموده اید را  نگاه داشته و هر کدام را که تمایل داشتید به لیست مقایسه انتقال دهید.

3.املاک من : چنانچه شما در سایت شهر املاک یک یا چند ملک را با شماره همراه خود ثبت کرده باشید دراین قسمت می توانید ملکهای خودرا مشاهده نموده واگر تغییراتی در ملکتان ایجاد شده آن تغییرات را روی ملک خودتان اعمال نمائید و پس از تأیید، ملکتان با اعمال تغییرات در خواستی شما درسایت نمایش داده خواهد شد.

4.صندوق پیام :  دراین قسمت شما می توانید با تمامی بخش های شهراملاک ارتباط مستقیم داشته  و در این قسمت لیست تمامی پیام های شما ذخیره خواهد شد.

5.ثبت درخواست : دراین قسمت شما می توانید درخواست وتقاضای ملکی خود را ثبت نمایید که با ثبت درخواست شما و نمایش آن روی سایت شهر املاک هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.

6.ویرایش اطلاعات :  شما می توانید اطلاعات مربوط به خود را در هنگام عضویت ویرایش نمایید.

 

تلفن هوشمند شهر املاک (9099070447)

شهراملاک در طرحی نوین ، اقدام به راه اندازی سیستم تلفنی هوشمند نموده که همشهریان عزیز می توانند به سادگی و فقط با یک تماس تلفنی اقدام به ثبت ملک و یا جستجوی ملک مورد نظر خود نمایند.

 

·  ثبت ملک :

پس از برقراری تماس با تلفن هوشمند شهراملاک و انتخاب گزینه ثبت ملک، نوع ملک خود را تعیین نمایید سپس شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و در پایان تعیین نمایید ملک شما برای فروش و یا برای اجاره می باشد.

به همین راحتی اطلاعات شما ثبت شده و همکاران ما در شهراملاک جهت تکمیل اطلاعات ملک شما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند گرفت.

 

·  جستجوی ملک از طریق تلفن هوشمند شهراملاک

در این قسمت با وارد نمودن قسمتی از مشخصات ملک مورد نظرتان ، جستجو در بانک اطلاعاتی شهراملاک انجام شده و نتایج برای شما بیان خواهد شد . در صورتی که تعداد یافته ها زیاد باشد می توانید با وارد نمودن برخی دیگر از خصوصیات ملک ، نتایج را کاهش دهید.

همچنین شما می توانید املاک را از طریق کد ملک جستجو نمایید.

 

· نظرسنجی :

در این قسمت با پاسخ به چند پرسش کوتاه، ضمن شرکت در نظرسنجی ، ما را در بهبود خدمات یاری می نمایید.

در این قسمت انتقادات و پیشنهادات ارزنده شما ضبط خواهد شد.

 

مشتریان گرامی:

از آنجا که هدف ما جلب رضایت شماست لطفا هر گونه نارضایتی از عملکرد همکاران گروه شهر املاک را با ما در میان بگذارید)

(ضمنا انتقادات و پیشنهادات سازنده شما ما را در پیشبرد اهداف شهراملاک در زمینه خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی یاری می نماید)

 

 

                                          شعبه مرکزی :   خط ویژه        32611515- 025                

                                                  تلفن گویای شهراملاک :        0447  907  909

                                                             آدرس وب سایت : www.Kolbeh.ir

 

 

برگرد بالا