ویژه مشاورین املاک

با عضویت رایگان در سامانه مشاورین املاک، محدوده فعالیت خود را وسعت دهید.

جهت مشاهده شرایط و عضویت در سامانه مشاورین املاک کلیک کنید

با عضویت در سیستم ویژه مشاورین املاک:

·         صاحب صفحه اختصاصی جهت معرفی خود می شوید که امکانات صفحه عبارتند از:

1.       امکان ثبت درباره من(جهت معرفی تخصص ها و دایره فعالیت های شما)

2.       امکان درج تصویر شما و دفتر کارتان

3.       لیست تمام املاکی که توسط شما درسیستم ثبت گردیده به شکلی که کاربر با کلیک روی هرکدام ازآنها میتواند تمام جزییات ملک را ببیند

4.       لیست تمام املاکی که توسط کاربران ثبت گردیده و شما با ثبت گزارش بازدید کنار آنها نظرداده اید

5.       امکان ثبت امتیاز و نظر توسط کاربران برای شما

·         با ثبت هرگونه تقاضای خرید و فروش یا رهن واجاره توسط کاربران پایگاه، شما را بعنوان متخصص فعال در منطقه مربوطه، جهت همکاری، به ایشان معرفی میکنیم. با کلیک برروی عکس شما وارد صفحه اختصاصی شما می شوند و ضمن آشنایی با شما امکان رویت تمام ملک های شما برای کاربران فراهم گردد.

·         میتوانید باثبت گزارش بازدید برروی املاک ثبت شده در منطقه کاری تان، عکس خود را کنار آن ملک بعنوان مشاور فروشِ مطلع از وضعیت ملک، ثبت نمایید تا کاربران با کلیک برروی آن  بتوانند به صفحه اختصاصی شما وارد وضمن آشنایی با شما امکان رویت تمام ملک های شما برایشان فراهم گردد.

·         استفاده از موتور جستجوی املاک متناسب با تقاضای ثبت شده توسط شما. به این ترتیب که اگر یک تقاضا توسط شما ثبت گردد، سیستم بصورت خودکار تمام املاک متناسب با تقاضای شما(که میتواند برای مشتریان شما باشد) را از میان انبوه املاک موجود در سامانه، فیلتر کرده و نمایش میدهد.

·         همچنین شما میتوانید مشخص کنید کدام ملک را مناسب جهت بازدید برای مشتری خود کارشناسی میکنید و امکان پرینت لیست املاک کارشناسی شده توسط شما نیز وجود دارد.

·         به علاوه اینکه اگر در روزهای آینده نیز، املاکی شبیه به درخواست ثبت شده توسط شما

·         تمام املاکی که توسط شما ثبت میگردد بصورت اختصاصی با عکس شما کنار آنها برای کاربران نمایش داده می شود وکاربر میتواند با کلیک برروی عکس وارد صفحه اختصاصی شما شود وضمن آشنایی با شما امکان رویت تمام ملک های شما برایشان فراهم گردد.

 

 

 

امکانات در دست احداث این صفحه برای آینده

1.       امکان استفاده از تمام امکانات فوق بر روی موبایل (نسخه اندروید) تا در هرمکان، امکان ثبت ملک و درج عکس واستفاده از اطلاعات برایتان فراهم گردد.

2.       امکان ثبت مقاله در صفحه اختصاصی، که در آن نظرخود را در باره شهر، منطقه و یا محله ای خاص بیان کنید. با امکان نمایش مقاله زیر تمام ملک های آن شهر و منطقه  یا محله، تا کاربران بامطالعه آن از اطلاعات شما استفاده وهمین عامل باعث گردد شما را برای پیگیری کارخود انتخاب کنند

3.       ایجاد تالار گفتگو که درآن بتوانید به گفتگو و مبادله اطلاعات با دیگر املاکی ها بپردازید

 

4.       امکان ثبت تقاضای مشتریان خرید و اجاره شما در صفحه اختصاصی با شماره خودتان ونمایش آن برای فروشندگان ، موجرین ودیگر املاکیهای عضوسایت که ملک مشابه با نیاز مشتری شما را ثبت کرده اند

جهت مشاهده شرایط و عضویت در سامانه مشاورین املاک کلیک کنید